Sıkça Sorulan Sorular

Tabs

Sıkça Sorulan Sorular

0850’li numarayı arayanlar aradıkları operatördeki STH yönüne veya her yöne dakikalarını kullanırlar.
0850 numaranın her hangi bir sabit ücreti yoktur. Hizmetlerimizin tümünde taahhüt söz konusu değildir.
Aynı içinde mevcut paketiniz veya daha büyük paketlerden satın alabilirsiniz.
Yönlendirme yapılan operatör yönüne ücretlendirmeniz ne ise yönlendirme ücretiniz de odur. Her yöne dakikalarınız varsa, dakikalarınızdan düşer.
Hayır. Her yöne paket kullanmak zorunda değilsiniz. Tarifelerimiz üzerinden ücretlendirilirsiniz.
Hayır. Ip Santral Telekom sabit telefon hizmetlerinde sabit ücret uygulaması yoktur.
SIP tabanlı tüm bilgisayar uygulamaları, akıllı telefon uygulamaları olmak üzere, SIP’i destekleyen tüm ip telefonlarda Nac numaranızı kullanabilirsiniz.
Voip, Voice Over Internet Protocol’ün kısaltmasıdır. IP de buradan gelir. İnternet üzerinden telefon görüşmesi anlamı taşımaktadır. Yeni nesil telekom hizmeti voip teknolojisiyle verilmektedir.
Sabit Telefon Hizmeti (STH) lisansı şehiriçi, şehirlerarası ve/veya uluslararası telefon hizmeti sunulabilmesi için Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından telekomünikasyon operatörlerine verilen lisanstır.
Aylık sabit ücret ödemezsiniz. Tek numaranızla anlık sınırsız çağrı alabilirsiniz. Taşınan sabit numaranız için ücretsiz telesekreter servisinden yararlanabilirsiniz. IpSantral Telekomünikasyon’un avantajlı tarifelerinden yararlanarak tasarrufa geçersiniz.
Hiç bir fark yoktur. 0850’li numaralar konumdan bağımsız sabit numara olarak adlandırılır. Yani 0850’li numaralar da sabit numaralardır.
Özel numaralar ücretlidir. Ancak özel olmayan sıradan numaraları Ip Santral Telekomünikasyon’dan almak ve kurulum ücretsizdir. Numara sorgulamak için bize ulaşın.
Hayır. Tamamen ücretsiz bir hizmettir.
Hayır. Numaranız olduğu gibi hiç değişmeden taşınacaktır.
Numara taşıma süreci verici operatörün onay vermek süresine bağlı olarak maksimum 5 iş günü sürmektedir. Bu süre yasal süredir. Girilen numara taşıma talepleri ortalama 48 saat içinde taşınmaktadır.
Numara Taşıma işlemi verici operatörün onay verdiği saat diliminde kesinti olmadan gerçekleşmektedir.
Hayır. Numaranızı taşımakla artık eski operatörünüzle tüm fiziksel ve ticari bağlantınız bitmiş olacaktır.
Sabit telefon numaranızı taşımak için tarafımızdan abonelik başlatmanız gerekmektedir. Abonelik süreci online olarak gerçekleşir.
1- Şirket yetkilisinin kimlik fotokopisi 2- Vergi levhası 3- Yetkiliye ait imza sirküleri 4- Mevcut operatör son faturası 5- Abonelik sözleşmesi
Toplu SMS, internetin olduğu her yerden, müşterilerinize veya hedef kitlenize toplu yada tek tek kısa mesaj gönderme servisidir.
Toplu SMS ‘i SMS panelimiz üzerinden ya da entegrasyonla kullanmış olduğunuz yazılımınız üzerinden gönderebilirsiniz.
Evet. SMS panelimiz mobil ve tablet uyumludur.
Talep edilen alfanumerik başlık ,11 haneli olmalıdır. Talep edilen başlıklarda belge tebliğ edilmelidir. Sadece bu şartlarda onaylanan başlıklarla gönderim yapılabilir.
Evet. Göndereceğiniz SMS’lerin sonunda belirteceğiniz anahtar kelime ve kısa numara ile karşı tarafa ret imkanı sunabilirsiniz. (SMS almak istemiyorsanız IPSANTRAL RET yazıp XXXX’ gönderin v.b.)
Şahıs şirketlerinde kaşe zorunlu değildir. Sözleşmenin tüm sayfalarına ad, soyad ve imza yeterlidir.
Devir işlemine aktif çağrı ve sms gönderimi olduğunda devir işlemi gerçekleşememektedir. Bu yüzden devir işlemleri mesai saatleri dışında gerçekleşmektedir.
Yönetmelik gereği ve güvenlik açısından e-devlet üzerinden alınmış yerleşim yeri belgesi zorunludur.
Sözleşmemizde yazılı olan süre sözleşme süresidir. Abonelik sözleşmemizde herhangi bir taahhüt söz konusu değildir. Dolayısıyla bu süre içinde aboneliğinizi sonlandırabildiğiniz gibi numaranızı da taşıyabilirsiniz.
aramaaksiyonu
Daha fazla vakit ve müşteri kaybetmeyin,
iletişiminizi profesyonelce yönetin.
Counters

0

+

Ip Santral Kullanıcısı

0

+

0850li Numara Tahsisi

0

+

Günlük İletişim Hacmi (Dakika)

0

+

Atanmış Sunucu
ipsantraladresi

Ip Santral Telekomünikasyon A.Ş.
İstanbul anadolu yakası ip santral hizmeti için bize ulaşabilirsiniz. Türkiye ip santral, bulut santral, 0850'li numara tahsisi ve daha fazlası için bize ulaşın.

adres
Esentepe Mah. Milangaz Cad.
Dumankaya Vizyon
No:77/A1 68 Kartal / İstanbul
telefon
Bizi Ara!
Adres Al!