Gizlilik Poliçesi

Terms of use

Gizlilik Poliçesi

IP Santral Telekomünikasyon A.Ş., ziyaretçileri tarafından sitesindeki formlar aracılığıyla sunulan kişisel verileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız, v.b.) üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz veya hiçbir şekilde kullandırmaz.

IP Santral bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır.

  • Size basılı yayınlar/yazışmalar göndermek,
  • Size elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek,
  • Satın aldığınız malları ve/veya ödüllerinizi teslim etmek.

Kişisel bilgilere sadece yetkili IP Santral personeli ve bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. IP Santral, kişi kimliklerini açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), web sitesini iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanır. Bu bilgiler üçüncü kişilere açıklanmaz.

IP Santral sitesindeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, IP Santral'in Gizlilik İlkeleri’ne uyacağını garanti etmez; bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

ipsantraladresi

Ip Santral Telekomünikasyon A.Ş.
İstanbul anadolu yakası ip santral hizmeti için bize ulaşabilirsiniz. Türkiye ip santral, bulut santral, 0850'li numara tahsisi ve daha fazlası için bize ulaşın.

adres
Esentepe Mah. Milangaz Cad.
Dumankaya Vizyon
No:77/A1 68 Kartal / İstanbul
telefon
Bizi Ara!
Adres Al!